خبر فوری

همایشی با عنوان (همایش آموزشی، ترویجی و معرفی سبد محصولات کودی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی) در استان همدان برگزار گردید

در تاریخ 7 خرداد ماه 1403 همایشی با عنوان ((همایش آموزشی، ترویجی و معرفی سبد محصولات کودی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی)) در استان همدان برگزار گردید.

شرکت کنندگان در همایش شرکت های تولید کننده کودهای کشاورزی از سراسر کشور، شرکت خدمات حمایتی کشاورزی مجری طرح خود کفایی کودهای شیمیایی، مهندس ترابی ناظر فنی استان در طرح جهش تولید در دیمزارها، مهندس زهره وند نماینده ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) استان همدان، مدیران و کارشناسان شهرستانهای استان و حضور جمع کثیری از کشاورزان استان.

هدف از برگزاری این همایش حمایت از شرکت های تولید کنند کودهای شیمیایی، ارتقاء دانش فنی کارگزاران، کشاورزان و باغداران در دیدار چهره به چهره با تولید کنندگان کودهای شیمیایی، آشنایی با سبد محصولات کودی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی، آشنایی با جدبدترین کودهای کشاورزی تولید داخل. در طی برگزاری همایش رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان و هئیت همراه از سازمان برای بازدید از این همایش حضور به عمل آورده و با تولید کنندگان در مورد محصول تولید خود و مزایای ان صحبت کردند. همچنین از سایر شهرستانهای استان کارشناسان دولتی و خصوصی و تعداد زیادی از کشاورزان و همچنین شرکت های تعاونی تولید فعال در استان و جمع کثیری از کشاورزان استان در این همایش حضور به عمل آوردند. در پایان به شرکت های کارگزاری تعاونی تولید فعال در استان توسط رئیس سازمان جهاد کشاورزی لوح و تقدیر نامه‌ای داده شد.  

همچنین بررسی کنید

یکصد و هفدهمین جلسه کمیته فنی و پیشرفت فیزیکی ستاد ملی طرح جهش تولید در دیمزارها (13/03/1403)

یکصد و هفدهمین جلسه کمیته فنی و پیشرفت فیزیکی ستاد ملی طرح جهش تولید در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *